°C
Rezervēt

Aktivitātes

SUP noma

Lielisks veids kā izbaudīt saskari ar dabu, vērot saules, ezera un dabas ritmus, izbaudīt draugu kompāniju vai ļauties klusumam vienatnē uz ūdens!

Katamarānu noma

Katamarāns jeb ūdens velosipēds ir stabils un ērti vadāms ūdens transportlīdzeklis, uz kura var justies droši, ievērojot visus drošības noteikumus.

Laivu noma

Airu laiva ir ideāls atpūtas un fiziskās aktivitātes apvienojums, kā arī piemērotas mierīgākiem izbraucieniem.

Pārvietojamā pirts

Papildini atpūtu ar pirtiņu uz riteņiem. Pirtiņu iespējams nogādāt pie gandrīz jebkuras no Jūsu rezervētajām atpūtas vietām.

"Konfekte"

NOMAS MAKSA (visa diena 11:00-22:00) Izmērs: 5m x 7m x 6m; Pieļaujamais vecums: 3-13 gadi; Vienlaicīgi...

Pirmdiena — Piektdiena:
160€/dienā
Sestdiena — Svētdiena:
180€/dienā

"Dāvana"

Atrakcija piemērota no 3-8 gadu veciem bērniem, vienlaicīgi drīkst atrasties 5-8 bērni.

Pirmdiena — Piektdiena:
125€/dienā
Sestdiena — Svētdiena:
140€/dienā

"Jautrie dinozauri"

Atrakcija piemērota 3-8 gadu veciem bērniem, vienlaikus drīkst atrasties 5-8 bērni.

Pirmdiena — Piektdiena:
125€/dienā
Sestdiena — Svētdiena:
140€/dienā

"Foršie džungļi"

Atrakcija piemērota no 3-12 gadu veciem bērniem, vienlaikus drīkst atrasties 5-10 bērni.

Pirmdiena — Piektdiena:
165€/dienā
Sestdiena — Svētdiena:
180€/dienā

Cenas tīreļa purva taka 5km garumā

Līdz Cenas tīreļa purva takai var nokļūt, braucot pa Rīgas-Liepājas šoseju līdz norādei „Rubeņi”. Pēc apmēram 5 km gara brauciena pa asfaltētu un grunts ceļu nokļūstam T veida krustojumā, no kurienes redzams kūdras ieguves lauks. Lauka malā novietota norāde, ka te sākas purva taka.

Līvu akvaparks

Līvu Akvaparks ir viens no lielākajiem akvaparkiem Ziemeļeiropā. Tas atrodas kūrortpilsētā Jūrmalā un ir atvērts visu gadu. Akvaparka kopējā platība ir 18 000 m2. Plašajās telpās un āra vasaras pludmalē ir izvietotas vairākas Eiropā unikālas atrakcijas. Līvu Akvaparks ir iecienīta ģimeņu un tūristu atpūtas vieta Baltijā.

Aviācijas tehnikas muzejs

Muzejs ir veidojies 40 gadu laikā. Oficiāli tas eksistē kopš 1997. gada – pilnībā pastāvīgi, bez jebkāda valsts atbalsta. Aviācijas muzejs – vienīgais Baltijā un viens no lielākajiem visā Eiropā. Muzejā aplūkojamā padomju aviācijas tehnika ir lielākā, kas atrodama ārpus NVS robežām. Muzejs atrodas Rīgas lidostas teritorijā. To var aplūkot darbdienas no 9 līdz 18, sestdienas un svētdienas - pēc pasūtījuma.

Ziemassvētku kauju piemiņas parks un muzejs

Vieta, kur 1. pasaules kara laikā 1916. g. notika t.s. Ziemassvētku kaujas starp Krievijas un Vācijas karaspēku, pēc kurām latviešu strēlnieku drosme un varonība aizskanēja tālu pāri valsts robežām. Ložmetējkalnā ir izveidota piemiņas vieta latviešu strēlniekiem un atjaunots skatu tornis. No tā labi redzams Maztīreļa purvs ar bijušo vācu šaursliežu dzelzceļa līnijas vietu, kas to šķērso ziemeļu - dienvidu virzienā, iezīmējot purvā lielāku koku rindu.

Ložmetējkalna skatu tornis

Ložmetējkalns ir daļa no Garās kāpas (viens no austākajiem pauguriem Maztīreļa kāpā), 18.5 m augsts un 70-300 m plats (relatī­vais augstums 8-10 m). Atrodas tas Tīreļpurvā. Nosaukumu ieguvis Pirmā pasaules kara laikā, kad šeit uzbūvēti vācu un krievu nocietinājumi (īstenībā ir divi Lož­me­tējkalni – vācu un krievu).

Zirgzandeles

Izjādē uz mežu var doties cilvēki gan ar pieredzi, gan bez iepriekšējas pieredzes ar zirgiem. Pirms došanās mežā iesācējiem notiek elementāro zināšanu apmācība laukumā, pēc tam instruktors un asistenti iet līdzi kājām vai zirga mugurā, turklāt mūsu zirgi ir speciāli apmācīti darbam ar iesācējiem un zina vairāk par viņiem. Izjāde notiek soļu gaitā. Arī pieredzējušiem jātniekiem izjādes notiek instruktora pavadībā, bet jau ātrākā- rikšu un lēkšu gaitā, pirms tam pārliecinoties, ka jūs patiešām visu darāt pareizi. Izjāde notiek pa meža takām un pļavām.

Mārupes wakepark

Veikborda un aktīvās atpūtas parks "Marupe Wake Park" ir vieta, kas sevī apvieno degsmi pret veikbordu, aktīvu dzīvesveidu kā ikdienu, uzdrīkstēšanos riskēt un vēlmi šajā piedzīvojumā dalīties! Lai ikviens, kurš pie mums atbrauktu, vēlētos atgriezties atkal un atkal! ​ No hobija par dzīvesveidu - tāds ir "Marupe Wake Park" stāsts, kurā labprāt dalāmies!

Golfa laukums

Viesturu golfa laukums atrodas Jaunmārupē, 20 minūšu braucienā no Rīgas centra. Deviņu bedrīšu laukums ir ierīkots mežu ielokā, 25 ha platībā. Apmeklētājiem pieejams atsevišks treniņlaukums un puterēšanas treniņzona. Kluba mājā ir garderobes, sauna, kafejnīca un otrajā stāvā plašas telpas semināriem un pasākumiem. Šeit atradīsiet nodarbi gan lielam, gan mazam. Nav nepieciešamas golfa priekšzināšanas, lai sāktu aktīvi atpūsties.